Hakkımızda

Hakkımızda

Gerek görüntüleri gerekse mikrop taşımaları nedeniyle insanoğlunun belki de en sevmediği canlı türünü haşereler ve zararlı canlılar oluşturuyor. Bu çerçevede çok eskilerden beri sürdürülen alışılagelmiş böcek ilaçlama yöntemi haşereler ile çoğu zaman baş edememesi veya tekrarlaması gibi bazı sorunları beraberinde getiriyordu. Elbette günümüzde bu mücadele yöntemlerinde önemli ilerlemeler kat edildi ve firmamız bu gelişmiş yöntemleri uygulayarak sizlerin bu sorundan tamamen kurtulabilmenizi sağlayacak profesyonel ekipman ile donatıldı.

Bu alanda ihtiyaç duyulan her türlü algoritmanın ısrarlı şekilde takipçisi olan kuruluşumuz haşerelere karşı uluslar arası standartlarda kullanılması gereken her türlü ilaçlama ve diğer önlemleri alarak sizlere profesyonel hizmetler sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Özellikle gıda ile ilgili ticari bir işletmede haşere varlığı söz konusu ise orada sağlıktan veya hijyenden dolayısıyla ticaretten söz etmek mümkün olmaz. Günümüz koşullarında en modern cihazlar yardımıyla gerçekleştirmiş olduğumuz ilaçlama ve diğer önlemler sayesinde etkili bir böcek ilaçlama hizmeti geliştiren kuruluşumuzu günün her saatinde arayabilirsiniz.

Uzman kadromuz ile söz konusu mekana sizlerin belirlediği tarih ve saatte gelerek ihtiyaç duyulan çalışmaları gerçekleştiren firmamız bu yöndeki esnekliği tamamen sizin inisiyatifinize bırakmaktadır. Bu çerçevede;

•    Bahçe ilaçlama
•    Ev ilaçlama
•    İş yeri ilaçlama
•    Kokulu ve Kokusuz ilaçlama

Gibi tüm ilaçlama taleplerinize hızlı ve etkili çözümler getiren firmamız İlaçlama sırasında gerekli önlemlerin alınmasının yanı sıra sizlere kullanılan kimyasallar ve işlem sonrasında nelerin yapılması? Gerektiği konusunda sizleri bilgilendirmektedir. Oldukça hassas bir konu olması nedeniyle firmamız personeli tarafından yapılan bu bilgilendirmelere göre hareket edilmesi yaşanması muhtemelen riskleri en aza indirmektedir. İzmir ilaçlama alanında önemli bir potansiyeli bulunan kuruluşumuzun bu güne kadar gerçekleştirdiği yüzlerce böcek ilaçlama çalışmasında gösterdiği önemli başarı bizleri tercih eden saygıdeğer müşterilerimizin referansları ile çok daha ileri seviyeye ulaşmış durumdadır. Buradan hareketle etik anlayış temelinde hareket eden firmamız önce insan ve dost canlıların gözetildiği bir hizmet anlayışında hizmetlerini sürdürmektedir. Bu nedenle bireysel veya kurumsal ölçekte çok sayıda referans edinerek kendi alanında aranılan firma haline gelen kuruluşumuzu tercih eden saygı değer müşterilerimize teşekkürü borç biliriz. 

Saygılarımızla