Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Müstakil konutlar veya çok katlı apartman bahçeleri gibi yaşam alanlarında ortaya çıkan böcek veya haşerelere karşı yapılan bahçe ilaçlama çalışmaları bu zararlıların insan yaşam alanlarına geçmeden önce yok edilmesini gerektiriyor. Çünkü bir kez yapılara geçiş yaptıklarında komple bir binanın veya tesisin ilaçlanması gibi bir sonucun ortaya çıkması kaçınılmaz olacaktır. Genellikle bahar aylarında ortaya çıkan zararlılar bahçelerde bulunan bitki dokusuna zarar verdikleri gibi özellikle ağaç biti veya sinek larvaları gibi haşerelerin konut ya da iş yerlerine geçiş yapmaları ile büyük rahatsızlık yaratırlar. bu noktada sizlere rasyonel çözümler sunan firmamız başta bahçe ilaçlama çalışmaları olmak üzere konut, işyeri, tesis, fabrika veya şirket grubundan işyerleri olmak üzere gereksinim duyulan her alanda ilaçlama hizmetleri sunmaktan gurur duyar.

Bahçe İlaçlama Standartlarını Uluslar Arası Düzeyde Uyguluyoruz 
Haşerelerle mücadele edilirken her böcek ve haşere türü kendine has bir takım anatomik özellikleri göstermesi ilaçlama çalışmasının başarısını direkt olarak etkiliyor. Dolayısıyla hangi haşere ile karşı karşıya olunduğunun mutlaka bilinmesi ve buna göre bir mücadele tarzı belirlenmesi gerekiyor. Çünkü farklı her biri farklı yapıya sahip zararlılara etki etmeyecek yapıda ilaç kullanılması durumunda çalışmanın başarısızlığa uğraması kaçınılmaz olacaktır. Üstelik bahçe ilaçlamasında standartların dışına çıkılarak, yani aşırı dozda veya böceğin türüne göre belirlenmemiş bir takım ilaçların kullanılması öncelikle insan sağlığı açısından önemli risklerin oluşmasına yol açacağı asla unutulmamalıdır. Bunun yanı sıra bitki dokusuna büyük zararlar verebilecek bu tarz davranışlardan uzak durulması son derece hayati bir öneme sahiptir. Ayrıca bizler gerçekleştirmiş olduğumuz tüm ilaçlama faaliyetlerinde sadece ve sadece hedeflenen haşerenin yok edilmesini sağlayan ilaçlar kullanıyoruz. Bu nedenle doğaya ve diğer yararlı canlıların yok olmasının önüne geçildiğini hemen belirtelim. Çevreye saygılı doğada kolay çözünebilen ilaçlar kullanan firmamız asla haşerelerin dışında diğer canlıların ölümüne sebep olacak ilaçları kesinlikle kullanmaz. 

Profesyonel Bahçe İlaçlama Bizim İşimiz
Bahçe veya park alanlarının büyüklüklerine göre işlem süresi değişen bahçe ilaçlama çalışmalarında bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz başarılı çalışmaları ve yöntemleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. İzmir ilaçlama firmaları arasında güvenilirliği ve uzman kadrosu ile kendini fazlasıyla ispat etmiş kuruluşumuzdan hizmet satın alan tüm saygı değer müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın temel hedefidir. Birçok ödeme kolaylığının yanı sıra oldukça makul fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımız hakkında bilgi almak üzere web sayfası üzerinde bulunan iletişim seçeneklerinden bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. Lütfen uzman desteği gerektiren son derece hassas bahçe ilaçlama, gibi bir işlemi kendi başınıza asla yapmaya çalışmayınız. Yetkin ve bilinçli bir kadro tarafından yapılması gereken ilaçlama çalışmalarında sizlere bir telefon mesafesinde bulunan firmamız ileri teknoloji ürünü makineler ve gerekli karantina işlemleri yapmak üzere eğitilmiş personel kullanmaktadır.